Rozmiar tekstu:  A  A  A 
PL|EN
Mapa strony Kontakt
Logo Obywatele dla demokracji Logo EEA Grants Logo Stefan Batory Foundation Logo PFDiM
2015-10-12

Fotorelacja ze spotkania sieciującego: Prawa osób LGBT oraz przeciwdziałanie dyskryminacji i przemocy ze względu na orientację psychoseksualną i tożsamość płciową

W ubiegłym tygodniu, 5 – 6 października, odbyło się spotkanie organizacji realizujących projekty, dotyczące praw osób LGBT oraz przeciwdziałania dyskryminacji i przemocy ze względu na orientację seksualną i tożsamość płciową. W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele organizacji realizujących projekty, związane z tą tematyką, w ramach programu Obywatele dla Demokracji.

Rozmawialiśmy o przyszłości działań i nowych efektywnych sposobach aktywności organizacji. Bardzo inspirujące było spotkanie z David’em Carroll’em z Fundacji BeLonG To, który przybliżył doświadczenia irlandzkie związane z dizałalnością organizacji LGBT.

Spotkanie poprowadziły Maja Branka – trenerka i konsultantka z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w pracy z organizacjami pozarządowymi, administracją i firmami oraz Dominika Cieślikowska – psycholożka, trenerka umiejętności miękkich z obszaru międzykulturowości i antydyskryminacji.