Rozmiar tekstu:  A  A  A 
PL|EN
Mapa strony Kontakt
Logo Obywatele dla demokracji Logo EEA Grants Logo Stefan Batory Foundation Logo PFDiM
2016-10-19

II Forum Różnorodności przed nami

Po raz drugi zapraszamy na Forum Różnorodności. W tym roku spotkamy się, aby porozmawiać o Sojusznikach i Lokalności działań. Zastanowimy się wspólnie gdzie szukać wsparcia, nowych rozwiązań oraz jak wzmacniać i zasilać szeregi osób, dla których prawa człowieka i równe traktowanie są ważne. Zapraszamy 21 – 22 listopada 2016 r.

Organizacje i ich działania równościowe potrzebują sojuszników i sojuszniczek! Wiemy o tym wszyscy, ale czy w naszej codziennej pracy, w natłoku obowiązków i zobowiązań projektowych o tym pamiętamy?

O CZYM BĘDZIEMY ROZMAWIAĆ?

#SOJUSZNICY – podczas pierwszego dnia Forum w trzech blokach tematycznych poruszymy kwestie budowania strategii sojuszniczych w oparciu o doświadczenia osób, które w swoich organizacjach i działaniach proponują nieoczywiste praktyki współpracy i tworzenia aliansów.

#LOKALNOŚĆ – drugiego dnia pochylimy się nad dylematami związanymi ze współpracą na poziomie lokalnym. W trzech modułach omówimy tematy związane z wdrażaniem działań równościowych w najbliższym otoczeniu oraz możliwością wykorzystywania narzędzi do pracy ze społecznościami lokalnymi w przeciwdziałaniu dyskrymiancji.

 

ZGŁOSZENIA

Rekrutacja trwa do 19 października do 6 listopada 2016 r. Potwierdzenie udziału w Forum zostanie przesłane uczestnikom i uczestniczkom drogą mailową do dnia 9 listopada 2016 r.

> FORMULARZ REJESTRACYJNY

> ZASADY REKRUTACJI

 

ZASADY UCZESTNICTWA

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego

 

MIEJSCE SPOTKANIA

Spotykamy się w Ludwikowie niedaleko Teresina (zapewniamy transport).
Zobacz Mapę dojazdu

Informacje nt. dojazdu oraz rozliczenia kosztów dojazdu znajdują się na stronie Polskiego Towarzystwa Prawa Antydyskryminacyjnego

 

Do zobaczenia!

 

„II Forum Różnorodności – Sojusznicy i Lokalność” jest organizowane przez Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego oraz Fundację im. Stefana Batorego w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z funduszy EOG.