Rozmiar tekstu:  A  A  A 
PL|EN
Mapa strony Kontakt
Logo Obywatele dla demokracji Logo EEA Grants Logo Stefan Batory Foundation Logo PFDiM
2015-04-23

Po prostu komunikacja – krótki warsztat o tym, jak promować bez zadęcia. II edycja

Fundacja Batorego serdecznie zaprasza przedstawicieli/-ki Grantobiorców programu Obywatele dla Demokracji na drugą edycję warsztatów dotyczących komunikacji i promocji, które odbędą się w Warszawie 8 i 10 czerwca.

Promocja i komunikacja – tym dwóm słowom postaramy się nadać przystępny wymiar podczas jednodniowych warsztatów. W czterech modułach tematycznych przeplatać się będą pomysły na niestandardowe formy promocji, krótki warsztat pisania po prostu i po ludzku oraz przegląd narzędzi przydatnych w małych i dużych organizacjach. Jak opowiadać ciekawe historie korzystając z tego, co jest w naszym zasięgu? Jak prowadzić komunikację bez angażowania kosmicznych budżetów? Jak dopasować możliwości do marzeń? Przyjdź i spróbuj!

WARSZAWA – Fundacja im. Stefana Batorego, ul. Sapieżyńska 10a

  • poniedziałek, 8 czerwca
  • środa, 10 czerwca

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 15 maja 2015 r. do godz. 12:00. Obowiązuje ograniczona liczba miejsc. Zgłoszenie nie jest jednoznaczne z przyjęciem na spotkanie. Potwierdzenie udziału zgłoszonych osób ze strony Organizatora nastąpi w terminie do 20 maja.

>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – przyjmowanie zgłoszeń zakończone

Prowadząca:

Agata Szczotka-Sarna – dziś marketing manager w międzynarodowej korporacji, wcześniej współpracowała z organizacjami pozarządowymi realizując autorskie projekty (np.: Bibliofilm dla Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich) oraz koordynując działania promocyjne (m.in. Bardzo Dobre Maniery dla PCK). Od lat trenerka dla organizacji pozarządowych i bibliotek – pokazuje jak działać twórczo i sprawnie. W wolnym czasie pod adresem www.sarniezycie.pl prowadzi bloga o prostych przyjemnościach i poszukiwaniu minimalizmu w miejskim życiu.

>> PROGRAM WARSZTATÓW

 

Informacje praktyczne:

  1. Obiekt, w których odbywać się będą warsztaty, jest dostępny dla osób z niepełnosprawnościami.
  2. W czasie przerwy przewidziany jest obiad.
  3. Organizacje spoza Warszawy mogą ubiegać się o zwrot kosztów podróży (2 klasa) oraz jednego noclegu (do 300,00 pln) swoich przedstawicieli/przedstawicielek. Koszty bezpośrednio pokrywa organizacja, następnie na podstawie wystawionej noty obciążeniowej wraz z kserokopiami biletów lub faktury może zwrócić się do Fundacji im. S. Batorego o zwrot poniesionych wydatków. Osobom podróżującym prywatnym samochodem zwrot pokrywany jest do wysokości biletu na danej trasie. Szczegóły rozliczenia zostaną przedstawione na spotkaniu.