Rozmiar tekstu:  A  A  A 
PL|EN
Mapa strony Kontakt
Logo Obywatele dla demokracji Logo EEA Grants Logo Stefan Batory Foundation Logo PFDiM
2015-03-18

Po prostu komunikacja – krótki warsztat o tym, jak promować bez zadęcia

Fundacja Batorego serdecznie zaprasza przedstawicieli/-ki Grantobiorców programu Obywatele dla Demokracji na warsztaty dotyczące komunikacji i promocji, które odbędą się w Warszawie i Krakowie w pięciu proponowanych terminach między 22 a 28 kwietnia.

Promocja i komunikacja – tym dwóm słowom postaramy się nadać przystępny wymiar podczas jednodniowych warsztatów. W czterech modułach tematycznych przeplatać się będą pomysły na niestandardowe formy promocji, krótki warsztat pisania po prostu i po ludzku oraz przegląd narzędzi przydatnych w małych i dużych organizacjach. Jak opowiadać ciekawe historie korzystając z tego, co jest w naszym zasięgu? Jak prowadzić komunikację bez angażowania kosmicznych budżetów? Jak dopasować możliwości do marzeń? Przyjdź i spróbuj!

Warsztaty odbędą się w Warszawie i w Krakowie. Trzy edycje będą przeznaczone dla organizacji realizujących projekty na skalę LOKALNĄ, dwie – dla organizacji realizujących projekty OGÓLNOPOLSKIE. Taki podział umożliwi nam sprawniejszą współpracę w ramach warsztatu i lepsze dostosowanie merytorycznej zawartości warsztatów tak, by każdy z Państwa wyciągnął z nich jak najwięcej konkretnych korzyści.

WARSZAWA – Uwaga zmiana! M65, ul. Mińska 65, Warszawa (wskazówki dojazdu poniżej)

 • 22 kwietnia (środa), projekty lokalne
 • 23 kwietnia (czwartek), projekty lokalne
 • 24 kwietnia (piątek), projekty OGÓLNOPOLSKIE

KRAKÓW – Międzynarodowe Centrum Kultury, Rynek Główny 25

 • 27 kwietnia (poniedziałek), projekty lokalne
 • 28 kwietnia (wtorek), projekty OGÓLNOPOLSKIE

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego do 29 marca 2015 r. do godz. 24:00. Obowiązuje ograniczona liczba miejsc. Zgłoszenie nie jest jednoznaczne z przyjęciem na spotkanie. Potwierdzenie udziału zgłoszonych osób ze strony Organizatora nastąpi w terminie do 8 kwietnia.

Prowadząca:

Agata Szczotka-Sarna – dziś marketing manager w międzynarodowej korporacji, wcześniej współpracowała z organizacjami pozarządowymi realizując autorskie projekty (np.: Bibliofilm dla Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich) oraz koordynując działania promocyjne (m.in. Bardzo Dobre Maniery dla PCK). Od lat trenerka dla organizacji pozarządowych i bibliotek – pokazuje jak działać twórczo i sprawnie. W wolnym czasie pod adresem www.sarniezycie.pl prowadzi bloga o prostych przyjemnościach i poszukiwaniu minimalizmu w miejskim życiu.

>> PROGRAM WARSZTATÓW

>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY – rejestracja zakończona.

 

Informacje praktyczne:

 1. Obiekty, w których odbywać się będą warsztaty, będą dostępne dla osób z niepełnosprawnościami.
 2. W czasie przerwy przewidziany jest obiad.
 3. Organizacje spoza Warszawy/Krakowa mogą ubiegać się o zwrot kosztów podróży (2 klasa) oraz jednego noclegu (do 300,00 pln) swoich przedstawicieli/przedstawicielek. Koszty bezpośrednio pokrywa organizacja, następnie na podstawie wystawionej noty obciążeniowej wraz z kserokopiami biletów lub faktury może zwrócić się do Fundacji im. S. Batorego o zwrot poniesionych wydatków. Osobom podróżującym prywatnym samochodem zwrot pokrywany jest do wysokości biletu na danej trasie. Szczegóły rozliczenia zostaną przedstawione na spotkaniu.
 4. Dojazd:
  • Warszawa: Dojazd do M65, ul. Mińska 65
   • z Dworca Centralnego – tramwaj nr 7 (przystanek „Al. Zieleniecka” – 14min.) i dalej autobus 202 (przystanek “Mińska” – 5 min.) lub tramwaj nr 22 (przystanek “Gocławska”). Cała podróż trwa niecałe 30 min.
   • z Dworca Warszawa Wschodnia – autobus nr 202 (przystanek “Mińska” – 4 min.). Cała podróż trwa niecałe 10 min.
   • od Metra Stadion Narodowy – autobus nr 202 (przystanek “Mińska” – 10 min)
   • Parking przy ulicy. Nie obowiązuje strefa płatnego parkowania.
  • Kraków: Międzynarodowe Centrum Kultury, Rynek Główny 25, Sala Panoramiczna na V piętrze – wjazd windą bezpośrednio do sali (http://www.mck.krakow.pl/contact)