Rozmiar tekstu:  A  A  A 
PL|EN
Mapa strony Kontakt
Logo Obywatele dla demokracji Logo EEA Grants Logo Stefan Batory Foundation Logo PFDiM
2015-10-23

Forum Różnorodności 2015 – Razem przeciw dyskryminacji

Co było inspiracją dla Ciebie i Twojej organizacji, aby przeciwdziałać dyskryminacji? Jakie słowa miałby Twój równościowy protest song? Chcesz podzielić się swoimi doświadczeniami i porozmawiać o tym z innymi ogranizacjami? Stowarzyszenie Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego oraz Fundacja im. Stefana Batorego zapraszają na Forum Różnorodności 2015 – Razem przeciw dyskryminacjiRejestracja trwa do 28 października.

Forum odbędzie się 16 – 17 listopada 2015 r. w Warszawie. Nie będzie miało formy konferencji ani warsztatu – nazywamy je antykonferencją.

Porozmawiamy o trudnościach, z jakimi borykają się organizacje przeciwdziałające dyskryminacji oraz o wyzwaniach, jakie przed nimi stoją. Opierając się na własnych doświadczeniach wspólnie napiszemy wyjątkową książkę o historii ruchu równościowego w Polsce. Odczarujemy pojęcie „systemu” i nauczymy się jak uważne obserwowanie otaczającej nas rzeczywistości może pomóc nam w działaniu na rzecz równego traktowania. Stworzymy własny protest song, który wspólnie odśpiewamy. Ukojenia będziemy szukać wedle wyboru – w pokoju wytchnień lub podczas wieczornej imprezy w wyjątkowym miejscu.

Chcemy się wzajemnie wzmacniać i wspierać. Chcemy uczyć się od siebie nawzajem, patrząc na nasze doświadczenia z różnych perspektyw. Chcemy przeżyć wspólnie święto organizacji równościowych z całej Polski!

Zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego dostępnego na stronie www.ptpa.org.pl/forum.
Rejestracja trwa do 28 października.

Więcej informacji: www.ptpa.org.pl/forum

Do zobaczenia na Forum!

Forum Różnorodności 2015 – Razem przeciw dyskryminacji jest organizowane przez Polskie Towarzystwo Prawa Antydyskryminacyjnego oraz Fundację im. Stefana Batorego w ramach programu Obywatele dla Demokracji finansowanego z funduszy EOG