Rozmiar tekstu:  A  A  A 
PL|EN
Mapa strony Kontakt
Logo Obywatele dla demokracji Logo EEA Grants Logo Stefan Batory Foundation Logo PFDiM
2015-05-19

Przeciwdziałanie wykluczeniu: Rozwój społeczności w oparciu o zasoby. Jak ze społeczności pełnej potrzeb uzyskać społeczność wypełnioną talentami?

Zapraszamy Państwa na warsztat Rozwój społeczności w oparciu o zasoby. Jak ze społeczności pełnej potrzeb uzyskać społeczność wypełnioną talentami?, który przybliży sposoby znalezienia, połączenia i wykorzystania zasobów społeczności. Warsztat odbędzie się w dniach 29-30 czerwca 2015 r. w Serocku.

Bardzo skutecznym podejściem do budowania silnej społeczności jest odkrycie jej ukrytego potencjału. A jednak większość liderów, animatorów społecznych zaczyna pracę od analizowania przede wszystkim czego brakuje społeczności, tworząc mapę potrzeb, na bazie której próbuje te problemy rozwiązywać. Chcemy zmienić tego typu podejście, przekonać Państwa, że każda społeczność posiada więcej zasobów, niż się wydaje, a problemy społeczne i ekonomiczne można skutecznie rozwiązać tylko poprzez większe zaangażowanie obywateli. Mapa zasobów jest kluczem do zrównoważonego rozwoju społeczności.

 

>> PROGRAM SPOTKANIA

>> FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Prosimy o przesyłanie zgłoszeń do 27 maja 2015 r.