Rozmiar tekstu:  A  A  A 
PL|EN
Mapa strony Kontakt
Logo Obywatele dla demokracji Logo EEA Grants Logo Stefan Batory Foundation Logo PFDiM
2016-04-05

Szczegółowy program Forum Uchodźcy i migranci.

Do Forum Uchodźcy i migranci. Forum organizacji pozarządowych został już niecały tydzień. Spotykamy się 11 – 12 kwietnia w Warszawie w Teatrze Powszechnym im. Zygmunta Hübnera, ul. Jana Zamoyskiego 20, Praga, Warszawa.

Tutaj możecie pobrać Szczegółowy program

Forum jest skierowane do przedstawicieli i przedstawicielek organizacji pozarządowych oraz grup nieformalnych pracujących na rzecz integracji uchodźców i migrantów. Zarówno do tych, którzy posiadają wiedzę i doświadczenie, jak i tych, którzy dopiero zaczynają zajmować się tą tematyką. Adresatami forum są również przedstawiciele i przedstawicielki instytucji publicznych, zwłaszcza samorządowych, które współpracują z organizacjami pozarządowymi w zakresie integracji uchodźców i migrantów.

Chcemy, aby Forum było miejscem spotkań i budowania środowiska osób, które w praktyce mierzą się z wyzwaniami pracy na rzecz uchodźców i migrantów. Mamy nadzieję, że w ciągu tych dwóch dni wspólnie uda nam się stworzyć przestrzeń do inspirujących rozmów oraz wymiany wiedzy i doświadczeń – o tym, co się sprawdza, a co zawodzi, z czego jesteśmy dumni, a co się nie udało, z jakimi wyzwaniami spotykamy się najczęściej w naszej pracy i jak możemy próbować je przezwyciężać. Pośrednio chcielibyśmy się przyczynić do poprawy jakości działań na rzecz integracji uchodźców i migrantów oraz do wzmocnienia środowiska organizacji zajmujących się tą tematyką – organizacji wspierających się merytorycznie i wzajemnie motywujących do dalszej pracy.

Do zobaczenia wkrótce!